Завантажити ще

ЗСУ намагаються відтіснити росіян у напрямку Глибокого - це за 40 км від Харкова

ЗСУ намагаються відтіснити росіян у напрямку Глибокого - це за 40 км від Харкова
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські війська намагаються відтіснити росіян у напрямку населеного пункту Глибоке у Харківській області. Воно знаходить приблизно за 40 кілометрів від Харкова та за 10 кілометрів від кордону з РФ. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

– У Харківському напрямку противник не припиняє спроб прорвати оборону українських військ. З початку поточної доби ворог здійснив дві атаки на наші позиції у напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ. Успіху не досягає. Наші захисники намагаються відтіснити ворога у напрямку Глибокого. За цю добу втрати агресора склали 19 осіб живої сили та 10 одиниць військової техніки. Минулої доби на цьому напрямку противник втратив – до 200 осіб і 42 одиниці військової техніки, - зазначили у штабі.

Військові також розповіли, що на Куп'янському напрямі підрозділи наших військ відбивають дві атаки супротивника у напрямку населеного пункту Берестове. Ситуація контролюється. Сили оборони продовжують штурмові дії в районах населених пунктів Сіньківка та Терни та мають частковий успіх в окремих районах.