Завантажити ще

Румунські прикордонники знайшли у Тисі ще одне тіло чоловіка

Румунські прикордонники знайшли у Тисі ще одне тіло чоловіка

Румунські прикордонники виявили у річці Тиса ще одного потопельника. Тіло було з ознаками довготривалого перебування у воді. Особу загиблого встановлюють. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Прикордонники зазначили, що це вже 30-й смертельний випадок, зафіксований під час спроби перетину кордону через Тису. Застерігають чоловіків, які таким чином намагаються уникнути мобілізації, що це вкрай небезпечний спосіб.

  • Впродовж дня 6 травня у річці Тиса, що на Закарпатті, виявили шість тіл потопельників. Усі загиблі, ймовірно, намагалися незаконно перетнути кордон із Румунією.
  • Журналісти Коротко про розповідали про секрети річки Тиса. Зокрема, чому там найчастіше трапляються трагедії та чому її називають "річкою-вбивцею".
  • Раніше у Держприкордонслужбі повідомляли, що на березі річки Тиса знову виявили тіло чоловіка. Загиблим є чоловік середнього віку з ознаками довготривалого перебування у воді. Документів при ньому не знайшли. Тіло чоловіка виявили румунські прикордонники зі свого боку кордону та повідомили військовослужбовців відділу прикордонної служби «Тячів» у Закарпатській області.