25 червня
Завантажити ще

Росіяни розстріляли авто поліцейських, які евакуювали людей із Вовчанська

Росіяни розстріляли авто поліцейських, які евакуювали людей із Вовчанська
Фото: facebook.com/Сергій Болвінов

Російські війська вдень у понеділок, 13 травня, обстріляли автомобіль поліцейських, які приїхали евакуювати громадянське населення із Вовчанська Харківської області. Про це повідомляє Facebook начальника Слідчого управління поліції Харківської області Сергія Болвінова.

Під час обстрілу в машині перебували троє правоохоронців – начальник райвідділу, начальник слідства та оперативник. Вони приїхали, щоб евакуювати жінку похилого віку та інших людей, які просили про допомогу. Росіяни відкрили вогонь машиною прямо перед будинком, де пенсіонерка чекала евакуацію.

- Спочатку побачили, як здіймається пил, одразу зрозуміли, що він від куль. І тут - постріл у лобове скло, прямо в мене. Це був снайпер, ми знаходилися неподалік занедбаної фабрики, звідти він і працював, – розповів Владислав Єфаров, начальник слідчого відділення, який перебував за кермом. Зупинитись біля будинку поліцейським не вдалося, на швидкості вони поїхали далі. Саме в цей час по авто почалися прицільні удари з різних боків. – Розстрілювали з автоматів, кулеметів. З обох боків вулиці, якою ми їхали. Росіяни засіли у будинках і звідти стріляли. Я відчув, що пробите колесо, але зупинятися не можна було, додав Єфаров.

За словами Болвінова, його колег врятувало лише те, що автомобіль був броньований. Вони змогли виїхати за межі міста, і там уже дістали запаску. Болвінов також додав, що з 10 травня поліцейські щодня під обстрілами їздять на евакуацію та вивозять людей із прикордонних територій, фіксують військові злочини.