Завантажити ще

Сили оборони відреагували на маніпуляції щодо відсутності оборонних рубежів на Харківщині

Сили оборони відреагували на маніпуляції щодо відсутності оборонних рубежів на Харківщині
Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation

Російська пропаганда розповсюджує маніпуляції про відсутність оборонних рубежів у Харківській області. Такі вкиди робляться з метою дискредитації військового керівництва та поширення панічних настроїв. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації (ЦПД).

За словами керівника ЦПД Андрія Коваленка, насправді у Харківській області збудовано кілька надійних ліній оборони. Однак, як він пояснив, оборонні рубежі не могли бути збудовані в зоні, де наразі тривають активні бойові дії. Ця територія розташована у безпосередній близькості від кордону та прострілюється ворогом.

- Оборонні рубежі безпосередньо на смузі кордону із ворогом будувати неможливо. Тому що вся техніка та інженери просто знищувалися б ворогом. Лінії оборони на Харківщині є, це кілька надійних ліній. Незабаром уповноважені особи розкажуть про них докладніше, - наголосив він.

У ЦПД заявили, що "маніпуляції навколо фортифікацій у Харківській області є продовженням російської ІПСО з дискредитації військового керівництва України з метою спровокувати розкол між місцевою та центральною владою, поширити панічні настрої та спричинити падіння бойового духу підрозділів ЗСУ".  У Центрі також зазначили, що нині ситуація у Харківській області суттєво загострилася, проте бойові дії ведуться виключно у прикордонні, Сили оборони України роблять все, щоб утримати оборонні рубежі та позиції.