Завантажити ще

В Ужгороді двоє дітей отруїлись чадним газом

В Ужгороді двоє дітей отруїлись чадним газом
Фото: kalush.informator.ua/фото ілюстративне

Трагедія сталася у квартирі багатоповерхівки на проспекті Свободи в Ужгороді. Діти, ймовірно, отруїлися чадним газом.  Наразі хлопчики 2021 та 2018 років народження знаходяться у лікарні. Про це повідомляє ДСНС.

- Ймовірно, причиною події стала засмічена вентиляція, через що продукти горіння накопичувались у помешканні, - йдеться у повідомленні.

Рятувальники нагадують, що чадний газ абсолютно невідчутний для людини, але навіть у невеликій концентрації впливає на організм та може призвести до отруєння і смерті. Він не має запаху, смаку або кольору. Саме тому для його ідентифікації необхідний спеціальний прилад - детектор чадного газу, який слід встановити у будинку.

Але щоб повністю убезпечитись від отруєння чадним газом, має бути комплекс заходів. Перш ніж запалити котел, потрібно перевірити чи надходить у приміщення повітря. Тому найкраще, аби була привідкрита кватирка, а з-під дверей був притік повітря. Має бути чистий вентиляційний канал, куди виходять відпрацьовані продукти горіння та достатня тяга. У жодному разі не можна встановлювати електричний вентилятор у вентиляційний канал, який здатний створити зворотну тягу.

  • Раніше в місті Хуст троє дітей потрапили до лікарні через отруєння чадним газом. Відомо, що постраждалі діти 2015, 2011 та 2023 років народження.
  • У місті Лозова в приватній оселі знайшли тіла двох людей - чоловіка 1969 року народження та жінки 1974 року народження. Попередньо, подружжя отруїлося чадним газом. 
Новини по темі: Діти чадний газ Закарпаття