Завантажити ще

Росія атакувала об'єкти телевізійної інфраструктури у Харкові, зник ТВ-сигнал

 Росія атакувала об'єкти телевізійної інфраструктури у Харкові, зник ТВ-сигнал
Фото: https://t.me/synegubov

Російські війська вдень у понеділок, 22 квітня, завдали удару по об'єкту телевізійної інфраструктури у Харкові. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

- Окупанти завдали удару по об'єкту телевізійної інфраструктури у Харкові. Під час тривоги співробітники перебували в укритті. Людських жертв немає. На цю хвилину є перебої із сигналом цифрового телебачення. Тому вкотре звертаємося до громадян: довіряйте лише офіційним джерелам інформації, – написав Синєгубов.

Інших подробиць події поки ще немає, проте низка тедеграм-каналів повідомили, що удар припав по телевежі міста, її частково зруйновано. Поліція тим часом звернулася до громадян із проханням не знімати та не викладати у мережу наслідки "прильотів", щоб не допомагати росіянам коригувати вогонь.

  • Росія останнім часом збільшила кількість обстрілів Харкова та б'є по місту ракетами, а також авіаційними бомбами. В обласному центрі серйозно пошкоджена критична інфраструктура, виникають перебої з електропостачанням.
  • Мер міста Ігор Терехов раніше заявив, що Харків ризикує стати другим Алеппо, якщо американські політики не проголосують за нову військову допомогу, щоб допомогти Україні отримати протиповітряну оборону.