Завантажити ще

У Чернівецькій області група цивільних напала на співробітника ТЦК, він відкрив вогонь

У Чернівецькій області група цивільних напала на співробітника ТЦК, він відкрив вогонь

У суботу, 20 квітня, у Чернівецькій області група цивільних напала на військовослужбовця територіального центру комплектування. Його автомобіль заблокували, а самому військовому загрожували. Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК.

- Поблизу села Чорногуз, під час здійснення заходів оповіщення на військовослужбовця Вижницького районного ТЦК та СП було скоєно напад групою цивільних осіб. Транспортний засіб представника ТЦК та СП було заблоковано, а до нього застосували силу та погрози. Військовослужбовець з метою захисту свого життя та здоров'я зробив постріли в землю, внаслідок чого ніхто не постраждав. На місце події їм було викликано представників поліції, - розповіли у ТЦК.

В обласному ТЦК з'ясовують усі причини та обставини інциденту, а також сподіваються на відповідне реагування правоохоронних органів. Там також нагадали, що згідно з частиною 1 статті 114-1 Кримінального кодексу "Перешкода законній діяльності ЗСУ та іншим військовим формуванням у особливий період" тягне за собою позбавлення волі строком від 5 до 8 років, - нагадали в ТЦК.