20 червня
Завантажити ще

Убивство поліцейського на Вінниччині: особи, яких розшукують, не є військовослужбовцями 28 ОМБР

Убивство поліцейського на Вінниччині: особи, яких розшукують, не є військовослужбовцями 28 ОМБР
Фото: t.me/our_odessa/65459

Раніше повідомлялось, що підозрювані у вбивстві поліцейського є нібито військовослужбовцями 28 загальновійськової бригади Збройних Сил України. Командування бригади заперечило їх належність до своїх військовослужбовців. Офіційне спростування з'явилося на сторінці 28-ї ОМБр. Військові просять не поширювати неправдиву інформацію.

- Дві особи, які розшукуються, не є військовослужбовцями 28-ї ОМБр, - повідомила  пресслужба бригади.

Цю інформацію підтвердило і командування військ оперативного командування "Південь". Там зазначили, що максимально сприяють правоохоронним органам у пошуку та затриманні осіб, які підозрюються у скоєнні злочину.

- Додатково зазначимо, що підозрювані у вчиненні злочину особи, вже понад рік не мають відношення до 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб сприяти розслідуванню цього випадку та забезпечити справедливість. Просимо усіх, хто володіє інформацією про підозрюваних, повідомити правоохоронні органи, - йдеться у повідомленні.

  • Вночі 20 квітня, близько 2 години ночі, у Гайсинському районі Вінницької області сталося вбивство. Працівники поліції зупинили для перевірки автомобіль темного кольору. У салоні авто знаходилося двоє чоловіків у військовій формі. Поліцейський почав перевірку авто, попросив документи на авто і наказав відкрити багажне відділення. Пасажир авто показав вміст багажника: у ньому були сітки та ящики. Чоловік у військовій формі сказав, що він працює у підрозділі ППО і нібито повертається з завдання. Згодом поліцейський повернувся до водія, який все ще шукав документи на авто. У якийсь момент на копа один із чоловіків напав. Внаслідок жорстокого нападу 20-річний поліцейський загинув на місці події, отримавши смертельні поранення.