Завантажити ще

Медики врятували хлопчика, що отримав важкі травми під час обстрілу Синельниківщини

Медики врятували хлопчика, що отримав важкі травми під час обстрілу Синельниківщини
Фото: t.me/mvs_ukraine

Під час ранкового обстрілу Дніпра та Синельниківського району у п’ятницю, 19 квітня, постраждали 19 людей. Серед тих, хто отримав важкі травми, опинився 6-річний хлопчик. Медики зуміли врятувати дитину, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

- Хлопчик був у вкрай важкому стані. Втім, його вдалося доставити до обласної лікарні. Медики зробили все, що могли. Можливе і неможливе. Врятували. Зараз у малого позитивна динаміка, кажуть лікарі, - зазначив Лисак.

Він додав, що це “єдина втішна новина”. Інформація щодо інших двох загиблих дітей підтвердилась.

- Дніпропетровщина пережила пекло. Та кого росіяни хочуть зламати своїми ракетами? На місці ракетної атаки по дніпровській багатоповерхівці згуртувалися люди. ДСНС, поліція, медики, волонтери, комунальники, гуманітарні місії, небайдужі містяни. Як ось 14-річний школяр Тимофій. Хлопець мешкає неподалік. Попри юний вік, прибіг на місце трагедії. Підносив питну воду рятувальникам, допомагав надзвичайникам розгортати штаб, - розповів голова ОВА.

Він додав, що Тимофій – «підліток із досвідом»  - раніше він долучався до ліквідації наслідків ракетного влучання у будинок на Перемозі. Тоді дістав з-під завалів трьох людей. За це навіть отримав нагороду.