18 червня
Завантажити ще

Біля Часового Яру, який штурмують росіяни, ЗСУ взяли в полон найманців із Непалу та Шрі-Ланки

Біля Часового Яру, який штурмують росіяни, ЗСУ взяли в полон найманців із Непалу та Шрі-Ланки
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські війська ведуть активні наступальні дії біля Часового Яру, намагаючись захопити цей населений пункт на Донеччині. При цьому загарбники зазнають втрат. ВСУ вдалося на цій ділянці взяти в полон, окрім російських солдатів, кілька іноземних найманців із Непалу та Шрі-Ланки. Про це розповів спікера оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" підполковник Назар Волошин в ефірі національного телемарафону.

- Часів Ярзнаходиться на панівній висоті, тому ворожі підрозділи хочуть його захопити. Тому можлива окупація міста нестиме певний прорив на Бахмутському напрямку. На підходах та на шляхах до Часового Яру вже знищено чималу кількість як особового складу, так і їхнього металобрухту, - сказав Волошин.

Спікер "Хортиці" повідомив, що на цьому напрямі РФ задіяла близько 20-25 тисяч окупантів. І це не лише професійна армія, там і мобілізовані громадяни інших країн світу. Бійці ЗСУ навіть взяли в полон громадян Непалу та громадян Шрі-Ланки, які були завербовані російською пропагандою для ведення бойових дій саме на нашій території, сказав він.