Завантажити ще

В Арабських Еміратах почався сильний паводок після урагану

В Арабських Еміратах почався сильний паводок після урагану
Фото: khaleejtimes.com

В Об'єднаних Арабських Еміратах 16 квітня вирує негода. Після потужного урагану, який пронісся країною, почалась потужна злива, яка затопила вулиці та дороги. Пересуватися вулицями на автомобілях неможливо, роботу аеропорту в Дубаї також призупинили на пів години, оскільки літаки на злітній смузі підтопило. Про це повідомляє місцеве видання Khaleej Times.

Негода накрила кілька районів, зокрема й столицю. Там оголосили найвищий, червоний рівень небезпеки. Національний центр метеорології ОАЕ заявив, що до завтрашнього ранку очікується ще одна хвиля такої ж потужної зливи.

Пишуть, що вода підтопила кілька торгових центрів і підземні паркінги. Для місцевих жителів ця ситуація є незвичною, адже вони живуть у посушливій зоні. Проте, два місяці тому країну також накривала досить сильна злива. 

  • Напередодні південь і південний схід України також зазнали проблем через негоду.  Зокрема, у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградську області шквальний вітер зі зливою та грозою ламав дерева і завдавав шкоди будинкам. Також постраждали електромережі, люди залишились без світла.

Новини по темі: ОАЕ негода ураган