Завантажити ще

На фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

На фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов
Фото: facebook.com/oleksandrbaklykov

На фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов, який долучився до війська ще восени 2022 року. Про його загибель в соцмережах написали міський голова Тростянця  Юрій Бова та голова Недригайлівської громади Костянтин Волков.

- Не можу досі повірити, на фронті загинув колега, друг Олександр Бакликов, міський голова міста Лебедин Сумської області. Він щодня боровся за своє місто і за свою країну! Важко підібрати слова, якого Героя ми втратили! – зазначив Бова.

 Бакликов повідомив про те, що долучається до ЗСУ, у вересні 2022 року. Тоді він зазначив, що «колишніх десантників не буває» і що йому, як досвідченому військовому, «неймовірно боляче ховати наших дітей, які гинуть за Україну, за кожного з нас".

  • 15 квітня в Донецькій області під час виконання бойового завдання загинув активіст, автор петиції щодо заборони онлайн-казино військовослужбовець 59 ОМБР Павло Петриченко. До війн він був проєктним менеджером і учасником громадських ініціатив. Петро також був учасником Євромайдану, активним учасником ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк», організатором акцій на підтримку Сергія Стерненка. 
  • У  лютому на фронті в боях із російськими окупантами під Бахмутом загинув доброволець із Литви Тадас Тумас, який служив у 92-й бригаді Збройних сил України. Литовець загинув, коли перевозив міни до лінії фронту в районі Бахмута. Тоді в їхню машину влучив російський безпілотник.