Завантажити ще

У Хмельницькому артистка цирку впала під час номера і потрапила до лікарні

У Хмельницькому артистка цирку впала під час номера і потрапила до лікарні
Фото: t.me/khmcity

У Хмельницькому під час циркової вистави артистка впала із висоти десяти метрів. Про це повідомив телеграм-канал "Хмельницький City". Дівчину госпіталізували.

Спочатку телеграм-канал написав, що в артистки зламані таз і ребра, тому що вона спала з висоти на бетон, та її прооперували. Але згодом опублікував відеозвернення дівчини, під час якого вона розповіла, що з нею все відносно добре.

- Все обійшлось, у мене лише забій пальця, є синяк, і забій стегна. Мушу дома ще відлежатись, тому що трошки шоковий стан. Це було з моєї вини, я трохи неправильно стрибнула. Це був кінець номера. Зовсім скоро я повернусь до роботи, - запевнила дівчина.

Артистка впала під час номера на апараті Лапедула - механізмі, який постійно крутиться. Цирковий номер називається “Колесо смерті” або "Колесо мужності". Він є найскладнішим і найнебезпечнішим цирковим номером, бо виконується на висоті без страхування.

За даними Коротко про, подія сталася під час вистави Liapin Circus. Артистку звуть Вікторія. 13 квітня циркове шоу проходило в парку імені Чекмана в Хмельницькому на підтримку ЗСУ. Цирк позиціює себе як найбільше шапіто України.

  • 9 квітня виконувача обов'язків міністра культури та інформаційної політики України Ростислава Карандєєва обурило суспільне невдоволення навколо бронювання працівників цирку та телемарафону.
  • Клоун Національного цирку України Олег Добрий - в інтерв'ю Коротко про: "Може, моя справа не найважливіша зараз, але точно – потрібна".