Завантажити ще

Услід за Оренбургом "велика вода" у Росії почала затоплювати Курган

Услід за Оренбургом
Фото: t.me/kurgancityru/28685

У Росії після прориву греблі в Орську Оренбурзької області продовжують йти під воду  населені пункти. Після Оренбурга потоп дістався до Кургана. За ніч 14 квітня рівень води в річці Тобол піднявся на понад пів метра і вода прибуває все швидше. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали із посиланням на владу.

Губернатор Курганської області Вадим Шумков зранку 14 квітня "порадував" курганців повідомленням про те, що за ніч рівень води в річці Тобол піднявся на 54 см, досягнувши майже 5 метрів. За підвищення рівня води до 6 метрів прогнозується підтоплення правого берега та нижньої частини лівого.

- Рівень води у Тоболі зростає. Ці кадри зняті сьогодні о 10.10 на Мало-Чаусівському мосту. Його переливає за позначки понад 5 метрів. Наразі вода вже практично впритул піднялася до рівня мосту, - йдеться у повідомленні.

При цьому, зазначив Шумков, на ранок темпи прибуття води збільшилися. Останні дві години рівень води збільшується по 20 см.

Місцевих жителів влада закликає терміново евакуюватися. Причому робити це росіянам доведеться самотужки - жодних організованих заходів не передбачається.

Новини по темі: Вода Новини Росії Повінь