Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
15 квiтня
Завантажити ще

Дитину, яка загинула в Новоосиновому, мати раніше таємно привезла з евакуації

Дитину, яка загинула в Новоосиновому, мати раніше таємно привезла з евакуації
Фото: facebook.com/agrsvit

Одинадцятирічний хлопчик, який загинув у Новоосинове внаслідок ворожого обстрілу, раніше був із родиною евакуйований до Харкова, проте мати вирішила таємно повернутися. Про це повідомив голова Куп'янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

- Ця сім'я довго опиралася евакуації і зволікала до останнього, вважаючи, що таким чином матиме можливість залишитися. Втім, разом із поліцією вдалося донести до батьків безперспективність спроб ігнорувати вимоги евакуації. І 23.11.2023 року мати та двоє дітей через три тижні після оголошення евакуації виїхали до Харкова, – розповів він.

Канашевич сказав, що родина була переконана у своїй безпеці й вирішила повернутися потайними стежками на небезпечну територію.

Він висловив сподівання, щоб цей випадок спонукав батьків до усвідомлення наслідків справжньої війни та важливості ухвалення відповідальних рішень. 

  • Вранці 3 квітня російська армія завдала ракетного удару по Сумській області. Внаслідок обстрілу одна людина загинула, поранення отримали батько та його чотирирічний син. Пошкоджено п'ять автомобілів, будівлі магазину та будинку культури.
  • Вночі 3 квітня Росія атакувала Україну ракетами С-300 та безпілотними літальними апаратами Shahed-136/131. Під удар потрапили Донбас, Хмельницька, Житомирська, Кіровоградська та Черкаська області.
  • 2 квітня село Новоосинове Куп'янського району було обстріляне російськими військовими. Внаслідок інциденту загинув один цивільний чоловік віком 59 років, а також поранення отримала 11-річна дитина, яка згодом померла.