18 червня
Завантажити ще

На фронті загинув 22-річний кінооператор Олесь Самчук

На фронті загинув 22-річний кінооператор Олесь Самчук
Фото: facebook.com/ukrkino

Під час російського обстрілу на Донецькому напрямку 11 березня загинув кінооператор Олесь Самчук, йому було 22 роки. Про це повідомила Національна спілка кінематографістів України та ДержКіно.

– доцент кафедри кіно-, телемистецтва Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченко Володимир Васильович Галицький написав, що у бою загинув його випускник, кінооператор, Олесь Самчук, — йдеться у повідомленні.

Торік він закінчив інститут ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "Кіно та кінооператорство" та вступив добровольцем до Збройних Сил України. Олеч Самчук служив в аеророзвідці під позивним "Каркаді". На 19 березня у нього було заплановано весілля.

  • 24 грудня під час виконання бойового завдання загинув український актор театру та кіно, військовослужбовець Богдан Колесник. Він брав участь у зйомках серіалів «СуперКопи», «Опер на виклик», «Топтун», «Маестро» та «Виходьте без дзвінка», а також працював у театрах «Біла Ворона», «Особистості» та Луганському академічному театрі.
  • 11 грудня захищаючи Україну на фронті загинув оператор-механік компанії Patriot Rental та військовий Руслан Володін.
  • Цього ж дня стало відомо про те, що загинув актор Андрій Павленко. Він грав у таких стрічках як "Жіночий лікар", "Лист очікування", "Дев'ять життів Нестора Махна", "Пристрасті по Чапаю", "Оборотень у погонах", "Фото на документи", "Сашка". У нього залишилося двоє дітей.