Завантажити ще

У Німеччині знайшли тіло 27-річної українки, її новонароджена донька та мати зникли

У Німеччині знайшли тіло 27-річної українки, її новонароджена донька та мати зникли
Фото: instagram.com/ivasi_news/p/C4d-ovjNX1W/?img_index=2

В німецькому Гоккенгаймі (земля Баден-Вюртемберг) вбили 27-річну біженку з України на імʼя Рита, яку деякий час вважали зниклою безвісти. Тіло дівчини зі слідами насильства на березі Рейну виявив випадковий перехожий, пише Bild.

 У загиблої була новонароджена дочка (народилася пʼять тижнів тому)  та 51-річна мати Марина Стеценко. Обидві безслідно зникли.  

Наразі проводяться пошуки новонародженої та її бабусі. Справою займаються 60 правоохоронців. Відомо, що всі три українки проживали у будинку для біженців у районі Рейн-Неккар.

Щоб знайти можливі знаряддя вбивства, правоохоронці за допомогою собак обстежили територію навколо місця на березі Рейну, де знайшли тіло дівчини. Наразі невідомо, чи було щось знайдено.

За даними поліції, матір загиблої вважається головним свідком як у справі про смерть її дочки, так і в справі про зникнення новонародженої онуки. Правоохоронці просять усіх, хто має будь-які дані про події на місці вбивства 6 або 7 березня 2024 року або перебував у цьому районі в зазначений період часу, звернутися до правоохоронців за телефоном 0621/174-4444 або в будь-яке інше відділення поліції. 

Наразі поліцейські отримали вже близько 50 звернень від громадськості. Правоохоронці кажуть, що "пошуки матері та доньки загиблої тривають повним ходом". 

Мама та донька вбитої, які зникли. Фото: instagram.com/ivasi_news/p/C4d-ovjNX1W/?img_index=2

Мама та донька вбитої, які зникли. Фото: instagram.com/ivasi_news/p/C4d-ovjNX1W/?img_index=2

  • Раніше журналісти Коротко про розповідали про неймовірно жорстоке, цинічне вбивство балетмейстера Харківського академічного театру Марії Холодної. А також про те, що передувало страшним подіям. 
  • Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк розповів, що вбитий в Іспанії російський пілот Максим Кузьмінов користувався "планом захисту". 
Новини по темі: Вбивство Німеччина