21 травня
Завантажити ще

Російські добровольці анонсували удари по Курську та Бєлгороду і закликали їхніх жителів евакуюватися

Російські добровольці анонсували удари по Курську та Бєлгороду і закликали їхніх жителів евакуюватися

Бійці легіону «Свобода Росії», РДК та "Сибірського батальйону" зробили спільну заяву щодо планів атакувати та знищувати військові позиції у Курській та Бєлгородській областях. Місцевих жителів закликали евакуюватися.

- Ми звертаємося до наших співгромадян: жителів міста Бєлгород, чиновників Бєлгородської адміністрації та всіх тих, хто нас чує. Путінські вбивці завдають масованих ударів по мирних українських містах, виставляючи свої позиції між вашими будинками, школами ваших дітей та держустановами. Щодня десятки простих невинних українців (здебільшого жінок та дітей) гинуть від обстрілів із Бєлгорода. Обстріл України з території Бєлгорода має бути припинено! - написали бійці.

У зв'язку з цим вони анонсували удари по військових позиціях РФ, які розміщені в Бєлгороді. Представники збройних формувань закликали мирних жителів "негайно покинути міста", а місцеву владу - "почати евакуацію".

- Щоб уникнути жертв серед цивільного населення, ми закликаємо всіх негайно покинути місто. Місцева влада, ми закликаємо зберігати людські життя та розпочати евакуацію з міст Курщини та Бєлгородщини, - додали добровольці.