Завантажити ще

Поліція Варшави під час протестів затримала понад пів сотні провокаторів

Поліція Варшави під час протестів затримала понад пів сотні провокаторів
Фото: Aleksandra Szmigiel/REUTERS

Польські правоохоронці затримали 55 осіб після масової акції протесту фермерів у Варшаві 6 березня. Про це повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на міністра внутрішніх справ Польщі Марціна Кервінського. За його словами, це провокатори, які після того, як організатори закінчили маніфестацію, атакували поліцію.

Кервінський зазначив, що затримані є провокаторами. Після закінчення протесту вони напали на поліцію. Частина з них перебувала у стані алкогольного сп'яніння, також були особливо агресивні особи. Водночас голова МВС Польщі вважає, що співробітники правоохоронних органів у цій ситуації повелися професійно та адекватно.

- Хочу відокремити дві групи: фермери, які протестували, і групка хуліганів, які атакували поліцію і робили це свідомо, - заявив Кервінський.

Також він повідомив, що внаслідок атаки на співробітників поліції постраждали 14 правоохоронців, один з них перебуває у лікарні. Є постраждалі і серед протестувальників. Крім того, МВС Польщі має інформацію про те, що мітингувальники вривалися на балкони місцевих жителів та руйнували їхнє майно.