Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Аудит Міноборони виявив 30 тисяч турнікетів, які рік зберігалися на складах

Аудит Міноборони виявив 30 тисяч турнікетів, які рік зберігалися на складах
Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Під час аудиту Міністерство оборони виявило 30 тисяч турнікетів, які майже рік пролежали на складах Командування медичних сил. Частину цієї продукції вже передали військовослужбовцям, повідомляє пресслужба Міноборони.

- Аудитори Міноборони виявили у сховищі однієї з військових частин підпорядкування Командування медичних сил на Житомирщині майже 30 тисяч нових якісних медичних турнікетів SOF виробництва США. Ці турнікети отримані ще у квітні 2023 року, і лише через шість місяців військова частина видала перші з них військовим – лише 458 одиниць. Про результати внутрішнього аудиту повідомлено міністру оборони України Рустему Умерову, - розповіли у відомстві.

Після проведення аудиту відповідальні посадові особи розпочали видачу турнікетів, зараз майже третину вже передали військовослужбовцям. Також ініційована видача іншого медичного майна (індивідуальні аптечки, рюкзаки для бойових медиків), яке довго зберігалося на складах у значній кількості.

  • Аудит в ЗСУ був призначений для того, щоб зрозуміти, що відбувається всередині війська після двох років війни. Про це Володимир Зеленський повідомив на своїй пресконференції і навів приклад, згідно з яким під час контрнаступу до чотирьох бригад не доїхала техніка від партнерів.
  • 23 лютого голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що новий головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проводить аудит усіх Сил оборони, оскільки за два роки війни є підрозділи, які жодного разу не були на фронті.