Завантажити ще

Росіяни намагаються прорватися до Часового Яру під Бахмутом, - ЗСУ

Росіяни намагаються прорватися до Часового Яру під Бахмутом, - ЗСУ
Фото: t.me/GeneralStaffZSU

На Бахмутському напрямку фронту тривають запеклі бої. Основне завдання російських військ нині - просунутися до населеного пункту Часів Яр Донецької області. Про це начальник пресслужби оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Ілля Євлаш сказав в ефірі телемарафону.

- Це наразі основний пункт, куди ворог скеровує всю свою увагу і намагається рухатися вперед. У районі Часового Яру зведено кілька кіл оборони із довготривалими оборонними спорудами, так званими дотами. Крім того, зведено мінні протитанкові та протипіхотні поля на загрозливих напрямках, де може просуватися ворог. Кинуто колючого дрота, "зуби дракона" та "їжаки" стоять на найбільш небезпечних напрямках, - зазначив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця".

За його словами, ворог дуже динамічно продовжує застосовувати всі наявні зразки озброєння та свої резерви поблизу населеного пункту Терни, біля річки Чорний Жеребець. Росіяни намагаються вийти туди на бар'єрний рубіж і в районі населеного пункту Синьківка. Основною їхньою метою залишається Куп'янськ, зазначив Євлаш, а тому вони не шкодують своїх резервів, особового складу, техніки та боєприпасів, намагаючись прорвати оборону українських військ.