Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Росіяни проводять у Кринках "м'ясні штурми", ЗСУ утримують позиції - Гуменюк

Росіяни проводять у Кринках
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські війська не залишають спроб відтіснити українських військових із лівого берега Дніпра на Херсонщині та постійно атакують Кринки. Для цього росіяни йдуть на штурми зі стрілецькою зброєю. Про це розповіла голова Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі каналу FREEДОМ.

– Росія посилила "м'ясні штурми" без застосування бронетехніки. Ми не збираємося відходити, ми маємо досить надійні позиції на плацдармах, ми зміцнилися там, незважаючи на те, що ворог справді абсолютно варварським способом фактично зрівняв із землею населений пункт Кринки. Однак ми закріпилися там і можемо говорити про наші безумовні успіхи, бо саме на тлі заяви, яку поспішили зробити окупанти, вони самі мали великі іміджеві втрати, - розповіла Гуменюк.

Однак на вказаній ділянці фронту у Сил оборони ускладнено логістику, а окупанти мають за спиною суші, але при цьому заощаджують бронетехніку для штурмів. За її словами, росіянам заборонено використовувати техніку, тому що вони її втрачають безповоротно.