Завантажити ще

Суд на Рівненщині відправив до психіатричної лікарні матір, яка втопила своїх двох синів

Суд на Рівненщині відправив до психіатричної лікарні матір, яка втопила своїх двох синів
Фото: mib.od.ua

Кузнецовським міським судом Рівненської області задоволено клопотання прокурора щодо застосування примусових заходів медичного характеру стосовно матері, яка втопила своїх дітей у водоймі. Про це йдеться у повідомленні Рівненської обласної прокуратури.

- Жінку госпіталізують до психіатричної установи із суворим наглядом, – повідомили у прокуратурі.

  • 13 лютого лікарі дитячої лікарні "Охматдит" у Києві врятували дитину, яка проковтнула 20 магнітів. Батьки звернулися до лікарні через біль у животі у дитини. У ході обстеження на рентгені було виявлено групу магнітів у травному тракті.
  • 7 лютого під час ракетного обстрілу Києва шестирічний хлопчик із Голосіївського району зателефонував до поліції, повідомивши, що він сам удома і не знає, де його батьки. Поліція негайно виїхала йому на допомогу.
  • 23 серпня у селі Сопачово Вараського району 42-річна жінка пішла з синами шести та семи років до кар'єру. За даними Генпрокуратури, вона спочатку втопила старшого сина, а потім вийшла на берег за молодшим. Незабаром до водоймища підійшов 37-річний батько, який зміг самостійно витягнути одного із синів. Проте попри проведені реанімаційні заходи хлопчик помер. Іншу дитину витягнули водолази.