21 червня
Завантажити ще

У Держспецзв’язку заявили, що російські хакери атакували українські медіа

У Держспецзв’язку заявили, що російські хакери  атакували українські медіа
Фото: t.me/dsszzi_official

Держспецзв’язку прокоментувало заяву ряду українських ЗМІ про злом їх сайтів або соцмереж. За даними відомства, ресурси відомих українських медіа атакували російські хакери.

- Росія продовжує інформаційну війну проти нашої держави. Сьогодні російські хакери здійснили чергову атаку на низку українських медіа та розмістили на їхніх ресурсах фейкову інформацію, - наголосили в Держспецзв’язку.

Там додали, що до їхньої урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA звернулися представники "Української правди", Liga.net, "Апострофу" та "Телеграфу".  Фахівці вже проводять дослідження вказаного інциденту. 

В CERT-UA закликали у разі підозри щодо атаки одразу звертатися до фахівців команди за електронною поштою [email protected] або ж телефонами +38 (044) 281-88-25, +38 (044) 281-88-05, +38 (044) 281-88-01.

  • Про злом сайтів та соцмереж ЗМІ повідомили у неділю ввечері. Так, видання “Українська правда” заявила про злом акаунта у соцмережі Х (Twitter). LIGA.net та "Апостроф" - про атаку на сайти. Також, за інформацією "Апострофа”, було зламано сайт "Телеграфа". 
  • 12 грудня підконтрольні ГРУ російські хакери зламали найбільшого українського мобільного оператора "Київстар".