Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

На Київщині внаслідок ранкової атаки пошкоджені житлові будинки

На Київщині внаслідок ранкової атаки пошкоджені житлові будинки
Фото: кадр з t.me/AnatoliiFedoruk

Унаслідок ранкових обстрілів у Бучанській громаді Київської області пошкоджено пʼять приватних житлових будинків. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

- Через падіння уламків вибиті вікна, пошкоджений дах. Найголовніше — обійшлося без жертв, на щастя. У терміновому порядку комісія вже сьогодні обстежить пошкоджені домівки. Бучанська міськрада сприятиме у допомозі людям, які зазнали російського терору. Знову, - зазначив Федорук.

Київ ворог атакував ракетами різного типу. За попередніми даними, сили ППО збили всі. Даних про можливих постраждалих, руйнування та пошкодження наразі немає.

  • РФ зранку атакувала також Запоріжжя та Львів. В обох містах є влучення.  В першому місті пошкоджений об’єкт інфраструктури, четверо постраждалих. У Львові у кількох будинках на вулиці Науковій вибуховою хвилею повибивало вікна. Даних про потерпілих немає.  
  • РФ атакувала о 6 ранку. Крім вищевказаних міст, повідомлялось також про вибухи у Дніпрі. Офіційних коментарів від місцевої влади поки що немає. РФ атакувала з літаків Ту-95МС.