25 травня
Завантажити ще

Польські фермери почали блокувати рух біля пункту пропуску "Корчова - Краківець"

Польські фермери почали блокувати рух біля пункту пропуску
Фото: nta.ua

13 лютого близько 14:00 польські фермери розпочали акцію протесту неподалік від пункту пропуску «Корчова», що навпроти українського КПП «Краківець». Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

- Згідно з інформацією від польських колег, пікетувальники мають намір на одну годину заблокувати рух вантажівок, що прямують до України. Блокування пасажирського транспорту не здійснюватиметься. Просимо врахувати цю інформацію під час планування міжнародних перевезень, - йдеться у повідомленні.

  • Станом на ранок 13 лютого на кордоні з Україною польські фермери заблокували п'ять пунктів пропуску, у чергах стоять близько 1250 вантажівок. Зокрема заблоковані «Ягодин», «Рава-Руська», «Шегині», «Устилуг» та «Угринів».
  • 11 лютого лідер протесту польських перевізників Рафал Меклер опублікував фото та відео розкиданого українського зерна на дорозі біля пункту пропуску "Дорогуськ". Посол України в Польщі Василь Зварич повідомив, що це зерно було висипане з опломбованих вантажівок, які прямували транзитом до Литви.