Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

У Румунії біля кордону на берег Прута винесло тіло українця

У Румунії біля кордону на берег Прута винесло тіло українця
Фото: dpsu.gov.ua

Біля кордону із Румунією на берег річки Прут винесло тіло українця. У зв'язку з цим українські прикордонники вкотре застерегли громадян від спроб незаконного перетину кордону, оскільки це часто має трагічні наслідки. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

- Прикордонники Чернівецького загону отримали інформацію від румунських колег про виявлення ними у річці Прут навпроти ділянки відділу прикордонної служби «Мамалига» тіло чоловіка. Загиблий виявився громадянином України 1982 року, мешканцем Харківської області. Наразі румунські правоохоронці встановлюють причини та обставини загибелі. Не виключено, що чоловік намагався незаконно потрапити до Румунії, перетинаючи річку, – розповіли прикордонники.

Державна прикордонна служба України вкотре застерігає, що за порушення прикордонного законодавства передбачено адміністративну чи кримінальну відповідальність, також такі протиправні дії нерідко пов'язані з ризиком для життя та здоров'я. Крім того, наразі, за повідомленням Головного управління ДСНС України в Закарпатській області, спостерігається підвищення рівня води у Тисі.