Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Чоловік пробирався до Румунії під виглядом гірської прогулянки, а паспорт ховав у запіканці

Чоловік пробирався до Румунії під виглядом гірської прогулянки, а паспорт ховав у запіканці
Фото: dpsu.gov.ua

Українські прикордонники на Закарпатті затримали 22-річного мешканця Кривого Рогу, який намагався незаконно потрапити до Румунії через гірську ділянку кордону. Приховати намір незаконно потрапити за кордон чоловік намагався під виглядом прогулянки горами, а паспорт сховав у судочках із їжею. Про це розповіла пресслужба ДПСУ.

- Надивившись у мережі інтернет відеоінструктажів з гірського туризму, молодик самостійно склав собі маршрут руху з України до Румунії Карпатським високогір'ям і вирушив у подорож. Українець мав із собою внутрішній паспорт, а щоб при зустрічі з прикордонниками приховати справжню мету прибуття на Закарпаття, паспорт громадянина України для виїзду за кордон вирішив заховати у боксі з їжею. Документ, запакований у поліетилен, прикордонники виявили під час огляду речей, - розповіли прикордонники.

Виявилося, що кінцевою метою закордонної подорожі українця мала стати Німеччина. Але його планам завадили прикордонники. Щодо затриманого правоохоронці склали протокол про адмінправопорушення.