Завантажити ще

За програмою "єВідновлення" українці зможуть відбудувати будинок на власній ділянці

За програмою
Фото: t.me/diia_gov

В Україні удосконалили програму "єВідновлення". Тепер власники земельних ділянок можуть збудувати новий будинок за цією програмою на своїй ділянці. Про це повідомляє Telegram-канал "Дія".

– Запустили новий етап програми "єВідновлення". Тепер власники земельних ділянок можуть збудувати новий будинок на своїй ділянці. Алгоритм подання заяви незмінний. Оновіть "Дію". Відкрийте програму. Подайте заяву про виплату - "Обрати тип компенсації" - "Грошова виплата". Чекайте 30 днів, доки комісія органу місцевого самоврядування врахує характеристики зруйнованого будинку та визначить суму компенсації. Виплати будуть нараховані пізніше, – розповіли у пресслужбі.

Потім необхідно припинити право власності на знищений об'єкт та надати повідомлення про початок будівельних робіт. Тільки після цього можна буде подати заяву про безпосереднє зарахування грошей на картку. Виручені кошти можна витратити лише на будівельні матеріали чи послуги у компаніях-учасниках програми. Компенсація надійде двома траншами по 50%. Між ними належить подати проміжний звіт.

Новини по темі: Житло компенсація