22 червня
Завантажити ще

Роман Гринкевич був інкогніто в Києві, а з Одеси хотів виїхати в Молдову, - ДБР

Роман Гринкевич був інкогніто в Києві, а з Одеси хотів виїхати в Молдову, - ДБР
Фото: t.me/DBRgovua/4123

Син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича - Роман, якого напередодні затримали в Одесі, декілька днів конспіративно перебував у Києві, після чого виїхав до Одеси. Там він сподівався за добу знайти людей, які допомогли б йому виїхати до Молдови. Про це  в ефірі телемарафону розповіла радник із комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян.

- На початку січня цього року було проведено низку обшуків у провадженні щодо закупівель одягу для армії. Усвідомлюючи подальші наслідки, син львівського бізнесмена відтоді не ночував удома, а за три дні після обшуків ухвалив рішення втекти, щоб ухилитися від правосуддя. За оперативними даними ДБР, 14-15-16 січня Гринкевич-молодший інкогніто перебував у Києві та його передмісті. Використовував конспірацію, щоб його неможливо було відстежити, - сказала Сап'ян.

За її словами, Гринкевич-молодший планував це все зробити протягом доби.  Але пояснив, що через публічність цієї справи коло охочих долучатися до незаконної оборудки звузилося, тож він був вимушений затриматися в Одесі.

- Він найняв людей із відповідними навичками, щоб "заплутати сліди", але співробітникам ДБР вдалося в результаті низки оперативних заходів виявити його і затримати, - зазначила Сап'ян.

Новини по темі: ДБР справа Гринкевичів