Завантажити ще

Романа Гринкевича взяли під варту з альтернативою застави у 500 мільйонів гривень

Романа Гринкевича взяли під варту з альтернативою застави у 500 мільйонів гривень
Фото: Суспільне

Увечері 22 січня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід Роману Гринкевичу, який фігурує у справі про корупційні схеми на закупівлі Міноборони, у вигляді тримання під вартою. Альтернатива – арешт у розмірі 500 мільйонів гривень, повідомляє Державне бюро розслідувань.

- За матеріалами розслідування ГБР суд обрав запобіжний захід підозрюваному в резонансній справі про закупівлю неякісного військового одягу для потреб Збройних Сил України. Суд призначив йому запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 500 млн грн, - розповіли у відомстві.

Як повідомляє "Суспільне" із зали суду, прокурор Ярослав Гаврищук під час засідання розповів, що бізнесмен Ігор Гринкевич, батько Романа Гринкевича, визначив співучасників та організував їх. Він стверджує, що на Романа як співорганізатора покладалися керівництво компанією, використання зв'язків та залучення на прийом товарів. З його слів, Роман погодився на виконання відведених функцій. Гринкевич спільно з іншими учасниками "схеми" завдали збитків на загальну суму понад понад 934 млн гривень.

Сам Гринкевич під час засідання назвав претензії щодо якості товарів "смішними", оскільки "слідчі та прокуратура не знають, як приймаються товари Міністерством оборони". Він також запевнив, що не збирався їхати з країни і мав намір відстоювати свою честь у суді. Після засідання захист Гринкевича заявив, що має намір подавати апеляцію на рішення суду.

Новини по темі: Суд справа Гринкевичів