Завантажити ще

На Київщині дитину зіштовхнули з висоти, директор та медсестра гімназії намагалися приховати НП

На Київщині дитину зіштовхнули з висоти, директор та медсестра гімназії намагалися приховати НП
Фото: facebook.com/juliia.khanzeruk

У Васильківській гімназії № 1 дитину зіштовхнули з висоти, а директор і медсестра гімназії намагалися приховати й применшити цей факт. У школяра діагностували переломи двох кісток та струс головного мозку. Про це розповіла мати постраждалого учня Юлія Ханзерук.

- Поза шкільною територією під час гри один із дітей штовхнув хлопчика, і обидва впали з парапету. В результаті одна дитина отримала серйозні травми. Правоохоронці призначили судово-медичну експертизу для визначення ступеня тяжкості ушкоджень, – розповіли у поліції.

Ханзерук розповіла, що їй зателефонував класний керівник і повідомив про те, що її син на перерві упав біля сходів й отримав травми. У ході розмови не було згадано, що падіння сталося з висоти. Шкільна медсестра обробила дитині рани, проте швидку ніхто не викликав.

Коли матір прибула, вона побачила сина у крові, з саднами на обличчі й травмами. Після звернення до медустанови було встановлено серйозні пошкодження, включаючи ЗЧМТ, струс головного мозку та переломи. Дитина пів року ходила з гіпсом. Директор гімназії та батьки дитини, яка штовхнула, не визнали відповідальності, посилаючись на випадковість.

  • 15 січня Нацполіція повідомила, що правоохоронці розпочнуть роботу в українських школах до кінця січня, переважно у прифронтових населених пунктах.
  • 22 листопада на Івано-Франківщині загинув 14-річний школяр, який отримав поранення з пневматичної гвинтівки під час занять.

Фото
Фото
17 Сiчня15:37
Новини по темі: Васильків Школа Школярі