Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

На Київщині під час бійки дівчина-підліток отримала удари ногою по голові – реакція місцевої влади

На Київщині під час бійки дівчина-підліток отримала удари ногою по голові – реакція місцевої влади
Фото: facebook.com/b.balagura

У Тетієві Київській області між двома неповнолітніми дівчатами виник конфлікт, що вийшов за межі словесних образ. У соцмережі з'явилося відео, на якому одна з дівчат під час бійки наносила іншій удари ногою по голові. Опонентка нападниці вже лежала на землі. Підлітки, які були присутні на місці, не просто не намагалися перервати побиття дівчинки, але й навіть допомогли нападниці. 

 Відеозапис починається з того, як одна з дівчат стоїть осторонь. Інша тим часом знімає куртку та, підійшовши до суперниці, починає бійку. Дівчата падають. Та, що захищалася, захоплює голову нападниці у «захват». Один з хлопців підходить, звільняє нападницю і тримає постраждалу доти, доки суперниця не починає її бити по голові ліктем та ногами.

Поліція Київщини вже розпочала розслідування цього інциденту, зазначивши, що всі учасники конфлікту - неповнолітні особи і вони вже ідентифіковані. Наразі вирішується питання щодо кваліфікації цієї події.

Реакція місцевої влади

На відео відреагував голова Тетіївської міської ради Богдан Балагура. За його даними, у бійці беруть участь підлітки з ліцею № 4. Воно було знято 12 січня.

- Коректних слів не вистачає!  Дав доручення терміново зібрати розширене засідання для розгляду цієї ганебної ситуації. (Доручив. – Ред..) підготувати відповідні рекомендації, які потрібно ухвалити, аби винуватці понесли відповідальність за свої дії. (Доручив. – Ред.) направити комісії до батьків підлітків, щоб перевірити умови їхнього домашнього виховання, - написав Балагура на своїй сторінці у фейсбуці.

Він наголосиву, що «жорстокість та булінг серед учнів шкільної спільноти є категорично неприйнятними і вимагають негайної реакції, аби не мати повторень».

  • На початку грудня 2023 грудня студенти старших курсів Червоненського вечірнього професійного училища (Львівщина), використовуючи боксерські рукавички, побили першокурсників, нібито "посвячуючи" їх у студенти. Після розголошення інциденту всіх студентів, що брали участь у побитті, відрахували та виселили з гуртожитку.