Завантажити ще

В Одесі торгували зброєю, здобутою на фронті, серед зловмисників - військовий

В Одесі торгували зброєю, здобутою на фронті, серед зловмисників - військовий
Фото: facebook.com/ssu.odesa

Правоохоронці затримали в Одесі чотирьох чоловіків, які збували трофейну зброю та боєприпаси, здобуті на фронті, криміналітету. До складу банди зловмисників входив військовослужбовець. Про це повідомили в обласному управлінні СБУ.

- До організованого злочинного угруповання, яке займалося збутом вогнепальної зброї та боєприпасів, входили четверо місцевих жителів із кримінального середовища. Діяльність групи координував "злодій у законі" на прізвисько "Міндія", - наголосили у спецслужбі. - За даними слідства, зловмисники отримували трофейну зброю, яка нелегально завозилася з місць колишніх боїв у звільнених районах на сході та півдні України. Збут трофеїв вони налагодили через особисті зв'язки у кримінальному середовищі.

У СБУ задокументували низку фактів незаконного продажу, організатора та трьох учасників угруповання затримано на гарячому. Зловмисників повідомили про підозру у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами. Їм обрано запобіжний захід тримання під вартою. Слідчі дії продовжуються.