Завантажити ще

У Дніпрі з трудового рабства звільнили пів сотні людей

У Дніпрі з трудового рабства звільнили пів сотні людей
Фото: gp.gov.ua

Четверо мешканців Дніпра створили незаконну схему набору громадян та тримали у трудовому рабстві 50 осіб. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

- Група вербувала безпритульних та внутрішньо переміщених осіб на вокзалах, обманом залучаючи їх до "реабілітаційного центру" з обіцянками безкоштовного житла, харчування та працевлаштування, - йдеться у повідомленні.

Людей поміщали в житло з непридатними умовами, де вони змушені були безкоштовно працювати на важких роботах. Підозрювані забирали у них документи та засоби зв'язку. Під час спроб постраждалих залишити місце утримання, члени групи застосовували психологічний тиск та загрожували насильством.

Наразі підозрювані перебувають під вартою.

  • 16 серпня міграційні поліцейські у Дніпрі виявили злочинну групу, яка вербувала соціально вразливих громадян, і під виглядом "реабілітаційного центру" у рабстві тримали 25 осіб.
  • 16 червня в одному із сіл Харківщини виявили ферму, де людей змушували безкоштовно працювати. В антисанітарних умовах на фермі, де вирощували корів, постраждалі мали виконувати важку роботу.

Фото
Фото
11 Сiчня16:48