Завантажити ще

РФ вивела в небо 11 Ту-95МС та три МіГ-31К, у Дніпрі пролунали перші вибухи

РФ вивела в небо 11 Ту-95МС та три  МіГ-31К, у Дніпрі пролунали перші вибухи
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Зранку  у понеділок, 8 січня, РФ вивела у повітря 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Ворог здійснив перші пуски крилатих ракет і станом на 06:46 вже є повідомлення від Повітряних сил України про перші вибухи у Дніпрі.

В цілому повітряна тривога оголошена по всій території України. Пуски були здійснені з району акваторії Каспійського моря. Ракети йшли через Сумщину в напрямку Полтавщини та Черкащини.

Також був зафіксований зліт трьох МіГ-31К. Всі піднялись в небо з аеродрому "Саваслейка" Нижньогородської області. Перший злетів близько 06:30, другий та третій – о 06:50.

Повітряні сили попередили про можливий повторний пуск аеробалістичної ракети Х-47М2 "Кинджал".

Групу ракет зафіксували на півдні Київщини – вони летіли у західному напрямку. Також відомо, що близько 10 ракет летять через Вінницю на захід України. 

  •  За словами президента Зеленського, впродовж останніх кількох днів Україна пережила 500 ударів. Більшість з них – близько 70% - сили ППО змогли знищити у небі. 
  • Ввечері 7 січня у селі Рівне Покровського району Донецької області на місці російського ракетного удару, здійсненого 6 січня, з-під завалів дістали тіло загиблого.