20 червня
Завантажити ще

Зеленський заявив, що сили ППО відбили 70% російських атак останніх днів

Зеленський заявив, що сили ППО відбили 70% російських атак останніх днів
Фото: president.gov.ua

Україна потребує посилення своєї протиповітряної оборони як на фронті, так і в тилу, щоб захистити людей від російських обстрілів. Про це він сказав під час онлайн-виступу на конференції Швеції «Суспільство та оборона».

- Цього не вистачає як на полі бою, так і для захисту українських міст усередині країни. Впродовж кількох днів було 500 ударів. Так, ми більшість із них змогли відбити завдяки допомозі партнерів – понад 70 %. Але цього недостатньо. Якщо Росія втратить контроль неба, вона втратить будь-яку свою міць на полі бою. Іншої моці в них немає: ми не бачимо, – сказав Зеленський.

Президент сказав, що Україна вже почала виробляти зброю спільно із Туреччиною, Румунією, Польщею, Великою Британією та має домовленості з Чехією, США та Німеччиною. Він закликав Польщу долучитися до спільних оборонних проєктів.

  • Щорічна національна конференція «Суспільство та оборона» триватиме у місті Селен 7–9 січня. Вона вважається найпрестижнішою у Швеції та є однією із найважливіших публічних заходів у Північній Європі у сфері безпеки та оборони.