Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

У Карпатах рятувальники знайшли іноземних туристів, які заблукали після сходження на Говерлу

У Карпатах рятувальники знайшли іноземних туристів, які заблукали після сходження на Говерлу
Фото: dsns.gov.ua

У Карпатах рятувальники виявили іноземних туристів, які заблукали після спуску з Говерли. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

- Під час проходження туристичного маршруту збилися з орієнтиру та заблукали четверо туристів із Польщі, - йдеться у повідомленні.

Група з трьох молодиків та однієї дівчини успішно піднялася на вершину Говерли й розпочала спуск. Однак на їхньому шляху трапилися несприятливі погодні умови – густий туман, сніг і сутінки. У зв'язку з цим польським туристам довелося тимчасово перервати свій спуск та звернутися за допомогою до гірських рятувальників. Вони передали координати свого місцезнаходження, щоб рятувальники змогли надати необхідну підтримку.

О 03:20 група рятувальників змогла знайти у гірській долині Гропа туристів, що заблукали. Їх відігріли, дали чай та відвезли "Богуном"до місця їхнього тимчасового проживання у селі Лазещина. Від медичної допомоги польські громадяни відмовилися.

  • 5 грудня у Львівській області 44-річний мешканець села Пшонець Стрийського району вирушив у гори та заблукав. Через добу пошукові системи змогли його виявити поблизу гори Тростян у Сколівському районі.
  • У Французьких Альпах назавжди закрили гірськолижний курорт La Sambuy через відсутність снігу, спричиненого глобальним потеплінням.

dsns.gov.ua

dsns.gov.ua