12 червня
Завантажити ще

На Одещині запобігли замовному вбивству

На Одещині запобігли замовному вбивству
Фото: npu.gov.ua

На Одещині чоловік через неприязнь до свого сусіда планував його вбити, правоохоронці запобігли цій спробі. Про це повідомила поліція області.

- На початку грудня 2023 року чоловік підшукав "кілерів" та пообіцяв їм 10 тисяч доларів США винагороди за усунення сусіда. Зловмисник надав виконавцям всю інформацію про жертву та сказав: яким чином її позбавлять життя - йому не цікаво, а важливий лише результат, - йдеться у повідомленні.

Виконавці злочину звернулися до правоохоронців, і подальші дії відбувалися під їхнім контролем. Замовник, щоб мати алібі, виїхав з дому за кілька днів до ймовірного вбивства і планував повернутися після його вчинення.

Після обговорення плану дій та підготовки правоохоронці провели спецоперацію, інсценувавши вбивство. Потім від імені одного з виконавців було відправлено "звіт" замовнику у вигляді фотографій із закривавленим тілом жертви. Правоохоронці та замовник домовилися про зустріч, щоб той передав винагороду за начебто виконану роботу.

Коли зловмисник прибув для передачі грошей, його затримали. Жителю Одеської області було пред'явлено звинувачення у замовному вбивстві, і наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

10 серпня на Вінниччині ДБР затримало колишнього депутата Жмеринської міськради, члена забороненої проросійської партії «ОПЗЖ», за звинуваченням у замовленні вбивства іншого депутата міськради у Вінницькій області.

Фото
Фото
03 Сiчня17:18