Завантажити ще

В Одесі внаслідок атаки дронів постраждали чотири дитини

В Одесі внаслідок атаки дронів постраждали чотири дитини
Фото: t.me/odesacityofficial

Внаслідок російської атаки дронів увечері 13 грудня в Одесі постраждали чотири дитини. Троє з них наразі перебувають у місцевих медичних закладах, їм надають усю необхідну допомогу. Про це у телеграмі повідомляє Одеська міськрада.

- Під час вчорашньої дронової атаки по Одесі постраждали 4 дитини. Троє з них перебувають у медичній установі, ще одному - учневі другого класу Микиті - було надано амбулаторну допомогу... Наразі стан здоров'я дітей задовільний, їхньому життю нічого не загрожує, - розповіли у відомстві.

Також у міськраді розповіли, що внаслідок російської атаки увечері в середу в Одесі руйнувань зазнали 19 приватних будинків. Вони були пошкоджені через падіння уламків збитих безпілотників. Наразі комунальники проводять обхід постраждалих та складають акти обстежень. Також на місці приймаються заяви та надаються консультації щодо пакету документів, який необхідно зібрати для оформлення адресної матеріальної допомоги на відновлення вікон і дверей. Нині прийнято вже 14 таких заяв від мешканців.

Раніше стало відомо, що в Одесі внаслідок дронової атаки Росії пошкоджено гуртожиток, постраждали 11 людей, з них 3 дитини. Дітей та двох дорослих госпіталізували. У двох 8-річних хлопчиків та 12-річної дівчинки контузії й закриті черепно-мозкові травми, у дорослих - струси мозку та поранення.