Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На Закарпатті через дощі піднялася вода в річках — підтоплено будинки та поля

На Закарпатті через дощі піднялася вода в річках — підтоплено будинки та поля
Фото: facebook.com/DsnsZakarpattya

На Закарпатті через рясні дощі піднялася вода у річках та відбулися підтоплення у всіх шести районах області. Про це у суботу, 2 грудня, повідомило Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

- Рясні дощі призвели до підняття рівнів води у річках. Як наслідок, підтоплено сільськогосподарські угіддя та дворогосподарств у всіх 6-ти районах області, — розповіли рятувальники.

Рятувальники та фахівці місцевих пожежних команд здійснюють відкачку води у підвальних приміщеннях житлових будинків та дворогосподарствах в Ужгороді, місті Свалява, селах Кричово та Лази Тячівського району та селі Богдан Рахівського району.

У Берегівському та Хустському районах підтоплено 440 Га сільськогосподарських угідь. 

Підтоплено дороги між селами Чорнотисово та Холмовець та між селами Великі Ком'яти та Шаланки Берегівського району. Також підтоплено автодорогу Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів між містом Тячів та селом Бедевля. Тимчасово обмежено рух великовагового транспорту через міст по ділянці автодороги місцевого значення Рахів-Богдан-Луги у селі Розтоки.

Сильні дощі очікуються на більшій частині Закарпатті протягом другої половини дня та ввечері 2 грудня.

На Львівщині рятувальники витягли зі снігової пастки автобус із дітьми, які поверталися з туристичної подорожі. Негода знеструмила в регіоні понад 300 населених пунктів. 

Новини по темі: Дощ негода Закарпаття