19 травня
Завантажити ще

В Індонезії стався землетрус магнітудою 7,1

В Індонезії стався землетрус магнітудою 7,1
Фото: EPA

В індонезійському морі Банда у середу, 8 листопада, стався землетрус магнітудою 7,1, повідомила Геологічна служба США (USGS), пише Daily Sabah. Про збитки та жертв інформації наразі немає.

Спершу потужність землетрусу, який стався об 11:53 за місцевим часом, було визначено магнітудою 6,9, тож попередження про цунамі не оголошували. За даними Індонезійського метеорологічного, кліматологічного та геофізичного агентства, помірні підземні поштовхи відчули у місті Саумлакі на островах архіпелагу Танімбар.

- Землетрус був досить сильним. Але люди тут не панікували. Ми звикли до землетрусів. Особливо після того, як ми дізналися, що загрози цунамі немає, так що життя зараз просто нормальне, - розповів один із жителів міста.

Зазначається, що Індонезія часто страждає від землетрусів, оскільки розташована у Тихоокеанському вогняному поясі - поясі активної вулканічної діяльності та землетрусів. Він розташований навколо басейну Тихого океану.

Потужний землетрус стався у західному районі Джаджаркота (Непал) близько опівночі у п'ятницю, 3 листопада. За даними Національного сейсмологічного центру Непалу, його магнітуда була 6,4. Внаслідок землетрусу загинуло понад 150 людей.