Завантажити ще

Очільницю Патронатної служби "Азову" вигнали з заходу через військову форму – організатори вже вибачились

Очільницю Патронатної служби
Фото: кадр з відео instagram.com/azovsangels

Керівницю Патронатної служби "Ангели Азову" Олену Толкачову та її колег вивели із фуршету на форумі молодих підприємців Young Business Club через те, що вони були у військовій формі. Про це Толкачова розповіла сама на сторінці патронатної служби в Інстаграмі.

- Сьогодні я була запрошена, щоб виступити на форумі молодих підприємців Young Business Club. Втім, я зіткнулася з нахабством та грубістю координатора заходу, а потім мене та моїх колег взагалі вивели з приміщення, де проходив фуршет, тому що молодих бізнесменів лякає військова форма, через що нам довелося залишити захід, - розповіла Толкачова.

Колишній військовослужбовець Азову Данило Яковлев уточнив у Фейсбуці, що захід тривав кілька годин, але на виступ Толкачової організатори відвели лише 5 хвилин та заборонили військовим розмістити банер у залі. 

Реакція Young Business Club

На Інстаграм-сторінці Young Business Club з'явилося вибачення керуючого бізнес-партнера  через дії представника клубу.

- Ми приносимо свої вибачення військовим Азову особисто і усім, чиї почуття зачепила ця ситуація. Думка і позиція людини, яка працювала в нашій команді, не є позицією клубу і її учасників.  В клубі понад 70 співробітників. Ми постійно працюємо над тим, щоб бути одним організмом і сповідувати єдині цінності. На жаль, це виходить не завжди. Ми щоденно дякуємо військовим, що обороняють нашу країну, і робимо усе можливе для їх підтримки. Збір благодійних аукціонів YBC склав понад 8 мільйонів гривень, і ми постійно шукаємо нові способи задонатити і допомогти. Для нас це великий урок. Сподіваємося на ваше розуміння, - йдеться в заяві клубу.

Окреме вибачення також опублікував у Фейсбуці засновник Young Business Club Андрій Остапчук. 

- Ми приносимо свої вибачення військовим Азову особисто і усім, чиї почуття зачепила ця ситуація. Думка і позиція людини, яка працювала в нашій команді, не є позицією клубу і її учасників. В клубі понад 70 співробітників. Ми постійно працюємо над тим, щоб бути одним організмом і сповідувати єдині цінності. На жаль, це виходить не завжди, - написав Остапчук.

Young Business Club  позиціонує себе як «закриту спільноту молодих підприємців, яка допоможе швидше досягати нових бізнес цілей». Має 16 філій у різних країнах світу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от YOUNG BUSINESS CLUB (@young.business.club)