Завантажити ще

На Волині госпіталізували підлітка, який приніс додому боєприпас часів Другої світової війни

На Волині госпіталізували підлітка, який приніс додому боєприпас часів Другої світової війни
Фото: facebook.com/dsnsVol

У Волинській області підлітка госпіталізували з травмами ніг, які він отримав, намагаючись розібрати знайдений боєприпас часів Другої світової війни. Про це 9 жовтня повідомили Головне управління ДСНС України у Волинській області та Суспільне.

- Надзвичайна подія трапилася учора, 8 жовтня. У полі біля села Березовичі Володимирського району 14-річний підліток знайшов вибухонебезпечний предмет. Хлопець приніс його додому й спробував розібрати. У результаті механічного впливу предмет детонував і хлопець отримав травми обох ніг, — розповіли в ДСНС України.

Підлітка госпіталізували з переломом правої ноги та рваними ранами лівої ноги. Слідчі Національної поліції Волинської області розпочали кримінальне провадження за статтею 128 Кримінального кодексу про "необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження". 

У ДСНС закликали при виявленні підозрілих предметів, що можуть бути вибухонебезпечними, – не зачіпати таких знахідок, не намагатися їх перемістити, не пробувати розібрати. Натомість відійти на безпечну відстань і повідомити за номерами 101 або 102.

Новини по темі: боєприпаси Волинь Підлітки