Завантажити ще

На кордоні з Румунією знайшли тіло українця

На кордоні з Румунією знайшли тіло українця
Фото: dpsu.gov.ua

Біля українського кордону на території Румунії турист виявив залишки тіла чоловіка, який, за попередніми даними, був громадянином України. Правоохоронці вважають, що чоловік міг загинути під час незаконної спроби потрапити за кордон. Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

– Попередньо встановлено, що загиблий був мешканцем Запоріжжя 1988 року народження. Його виявили у важкодоступних горах навпроти ділянки відділу прикордонної служби Шибени (Івано-Франківська область). За зовнішніми ознаками тіло, скоріше навіть скелет, пролежало там тривалий час, – зазначили прикордонники.

У Держприкордонслужбі повідомляють, що від початку повномасштабної війни це вже 24-й зафіксований випадок, коли український чоловік призовного віку загинув на кордоні України з країнами Євросоюзу.
Попередні 23 були виявлені на кордоні з Румунією та Угорщиною на Закарпатті, з них 19 – біля річки Тиса. Зазвичай вони намагалися нелегально потрапити до країн, де немає війни, і, за іронією долі, гинули під час такої подорожі, зазначили у ДПСУ.