26 травня
Завантажити ще

Тетяні Патінці, яка була поряд із застреленим поліцейським чоловіком, повідомили про підозру

Тетяні Патінці, яка була поряд із застреленим поліцейським чоловіком, повідомили про підозру
Фото: Radiosvoboda.org

Правоохоронці повідомили про підозру Тетяні Патінці,  яка знаходилася поряд із загиблим Джумбері Сілогавою в «Ягуарі» у Дніпрі. Як повідомили в пресслужбі поліції Дніпропетровської області, підозра вручена за статтею 342 Кримінального кодексу України, яка стосується опору представникам влади і правоохоронцям.

Також в процесі попереднього розслідування тривають слідчі дії, медична експертиза та інші заходи для встановлення обставин події, яка сталася 29 серпня, щодо патрульних поліцейських.  

Після завершення розслідування може бути внесено додаткове обвинувачення. Всі ці дії проводяться під керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури.

Що за інцидент

Смертельна подія з патрульними сталася 29 серпня. Поліцейські в Дніпрі зупинили автомобіль через порушення правил дорожнього руху. Згідно з інформацією прокуратури, пасажир і водій машини (Тетяна Патінка та Джумбері Сілогава) відмовилися вийти з автомобіля після вимоги поліцейських. Патрульні почали витягувати їх з машини силою та використовували газовий балончик. Під час бійки один із поліцейських вистрілив тричі у спину Сілогаві, що призвело до його смерті.

Новини по темі: Новини Дніпра поліція