Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Співробітники ДСНС врятували 7-річну дитину, яка застрягла у віконній решітці

 Співробітники ДСНС врятували 7-річну дитину, яка застрягла у віконній решітці
Фото: t.me/dsns_telegram

У четвер, 7 вересня, в Одесі співробітники ДСНС врятували 7-річного хлопчика, який застряг головою у віконній решітці. Рятувальникам довелося застосувати гідравлічні ножиці. На щастя, дитина не постраждала і відбулася переляком. Про це повідомила пресслужба ДСНС.

- Дитина застрягла у решітці вікна... Такий виклик отримали сьогодні одеські рятувальники. 7-річний хлопчик опинився у пастці. Тому надзвичайники за допомогою гідравлічних ножиць розрізали віконні грати та вивільнили голову малюка. Хлопчик не постраждав, але дуже злякався, – розповіли у ДСНС.

Рятувальники зазначили, що подібні ситуації не завжди можуть закінчуватись без травм. Тому вони закликали всіх батьків уважніше стежити за дітьми та навчати їх правилам безпеки.

Раніше у Харкові шестирічна дівчинка самостійно викликала рятувальників, коли побачила задимлення у квартирі, в якій перебувала разом із молодшою ​​сестрою. Диспетчер ДСНС одразу відкинув можливість хибного виклику та дитячого пустощів, адже тон спілкування був іншим.

Новини по темі: Діти ГСЧС