13 липня
Завантажити ще

В Маріуполі пролунало декілька вибухів, Андрющенко говорить про велику кількість «200-х»

В Маріуполі пролунало декілька вибухів, Андрющенко говорить про велику кількість «200-х»
Фото: t.me/andriyshTime

Четвер  у Маріуполі та районі почався з гучних вибухів, після яких розпочалася пожежа за ТЦ "Порт-Сіті". Росіяни підняли в небо авіацію, повідомив в своєму телеграм-каналі радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

- Маріуполь. Дуже гучні вибухи. Мангуш. Район. Гучно. Вибух. Доброго ранку, - зазначив він.

Радник мера додав, що  після вибухів зафіксовано пожежу біля ТЦ "Порт-Сіті" (це руїни Торгового центру в Маріуполі) та в районі бетонного мінізаводу. Окрім цього, російські окупанти повідомили про можливий переліт "авіації".

- Після вибухів авіація, як стверджують окупанти, піднялася з напрямку Приморсько-Ахтарського та Ростовського в бік Запоріжжя, - додав Андрющенко.

Він також повідомив, що вибухи сталися в районі укріплень за “Волонтерівкою” Кальміуського району, де «трохи влучило в розташування окупантів».

- Що влучило - неясно, навіть цілком можливо що своє ППО впало. Але, буханки “200” вивозили  не одним рейсом, - наголосив він.

Міськрада Маріуполя раніше повідомляла, що окуповане місто перетворилося на чагарники. Трава в деяких місцях досягає метра, а техніки для покосу немає ні у людей, ні у російських окупантів. 

Новини по темі: Новини Маріуполя