17 липня
Завантажити ще

Міськрада Маріуполя: Окуповане місто потонуло у смітті й заросло травою

Міськрада Маріуполя: Окуповане місто потонуло у смітті й заросло травою
Фото: t.me/mariupolrada

Маріупольська міська рада показала, як зараз живе захоплене росіянами місто. Раніше Маріуполь швидко розвивався, а тепер там довкола розрухи. Комунальні служби свою роботу не виконують, а тому місто потопає у смітті. Про це повідомляє прес-служба міськради.

- Вулиці та бульвари Маріуполя перетворилися на чагарники. Трава на деяких ділянках досягає майже метра. А необхідної техніки для її укосу немає, як і людей. Так, бульваром Шевченка заросли травою трамвайні колії. Там, де колись ходив транспорт, неможливо пройти нормально. Окупанти знищили комунальну техніку, а наразі отримали наслідки. А люди – алергічні реакції. "Поліпшення" у дії", - розповіли у міськраді.

Завезені мігранти-робітники проводять так звані "ремонти", після яких часто стає ще гіршим. Але більшість зруйнованих багатоповерхівок взагалі нікого не цікавлять, зазначили у відомстві. У міськраді розповіли, що, наприклад, мешканці будинку на проспекті Перемоги 98 залишилися без квартири, оскільки вона згоріла під час блокади. Але псевдовлада замість людей так нічого не запропонувала.

В окупованому Маріуполі досі знаходять стихійні поховання. Одне з них у Приморському районі міста. Саме поруч із будівництвом так званого "нахімовського училища". Окупанти буквально будують нові об'єкти на кістках убитих ними маріупольців.