Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У МЗС заявили, що Україна готова направити у Словенію вертоліт для рятувальних операцій

У МЗС заявили, що Україна готова направити у Словенію вертоліт для рятувальних операцій
Фото: facebook.com/oleg.nikolenko.50

Україна готова надати Словенії вертоліт для проведення рятувальних операцій через масштабну повінь у країні. Про це повідомляє речник МЗС України Олег Ніколенко, його цитує РБК-Україна.

- У зв'язку з масштабними повенями, що охопили майже дві третини словенської території, Україна готова надати Словенії гуманітарну допомогу для боротьби з наслідками стихійного лиха. Йдеться про направлення українського вертольота для участі у пошуково-рятувальних операціях. У межах наявних можливостей українська сторона всіляко підтримуватиме друзів і партнерів, які опинилися в біді, так само як і вони стоять пліч-о-пліч з українським народом, допомагаючи нам давати відсіч російській агресії, - додав Ніколенко.

Зливи спричинили масштабні повені в Словенії. Цілі міста залишилися без електроенергії, загинули щонайменше 3 особи. Агентство довкілля Словенії оголосило червоне попередження про масштабні повені. Метеорологи кажуть, що сильні дощі, як очікується, поширяться на сусідні Хорватію та Боснію і триватимуть щонайменше наступні 24 години.

Новини по темі: ГСЧС Словенія